eile oli nii kuum õhtu, et sääsed kukkusid maha

Eile oli nii kuum õhtu, et sääsed kukkusid maha, ei tuulepoegagi :) 
ja oluline vaheetapp - aiapood sai ometi üles pandud. 

Mitte et see klienti oluliselt huvitaks kuidas ja mis, aga õppisin selle aja jooksul palju ja ilmselgelt tuleb end veel täiendada. Paradoksaalsel moel on mul sel kevadel olnud intensiivne aeg nii (päris)tööl kui aias.  Kodukontori vorm jäi meil vahele, tuli leida uusi lahendusi. Oli õhtuid kui varisesin põhjanõlvale ja nuumasin hinge, et seal kõik nii normaalne, kasvab ja puha :) Nii et olen endaga rahul, siit saab edasi minna.

 näiteks martagonidesse ;) 

 Olgu nende teiste liiliatega nagu on, martagonid on mu absoluutsed lemmikud, sest nad kasvasid mu lapsepõlve aedades ja lõhnasid nii hästi. Nad ei pelga kevadist külma, nad on nii vara väljas, et esimestel aastatel oma aias tegi see mu närviliseks :) 

Kui me siia kolisime, siis KSJ avastas, et sirelipõõsas kasvavad martagonid, kokku kolm. Mu ema aias kasvab kirju liilia ehk martagoni valge vorm. Nüüd ma ootangi, et nad kõik puhkeksid ja saaks üle vaadata. Esimene oli minu üllatuseks `Golden Morning`, talle järgnes `Gay Lights. `Arabian Knight` võrratu ja tume. Nad on muidugi potis, põhjanõlva martagonid puhkevad kohe ja varsti.

... järgneb

Kommentaarid

  1. Nad võikski sinna maha jääda! Viimane nädalavahetus oli neid nii palju, et lõika õhku või noaga!

    VastaKustuta
  2. aga nad pole sel aastal kuigi mürgised. Minu martagonid alles nuputavad.

    VastaKustuta
  3. Minu martagonid ka alles nuppus, aga imelised on nad tõesti. Peangi sel aastal mõned üles võtma, kipuvad põõsastele jalgu jääma ja siis end kõveraks sirutama.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused