suures plaanis

soe, soe, soe ... :)
Ilmselt on kogu Eesti õues püherdamas või vähemasti need, kes saavad.

Rutulisemad aiatööd on pausil või selleks hooajaks selja taga, nipet-näpet on jäänud. KSJ paneb kokku suuri asju. Mina ajan kaselehti kotti ja lepalehepuru ka.
Pmäel oli mul üks suur kast ainult lehekomposti jaoks ja nüüd on seal esimene laar valmis. Puhas kuld!

Pildil mägi-võlupõõsas. Neid on mul teadagi kaks, üks kaseriba ees ja seal veel ei värvu. Siia-tuleb-peenras särab hästi.


ja vaade teisele poole :) Kui selle serva ka ükskord tasandatud saab, siis on ilus. Talveks paneme kitsedele vaibad maha :) Tegelikult ikka selleks, et mutid jm elukad maa pehmeks käigutaksid. Siin on ikka hull umbrohumatt ja sipelgate pesad.

Mänd. Mände võiks muidugi rohkem olla, aga siia on üks kasvanud. Mul on hea meel, et me tema kõrval kasvanud toomingavõsa maha võtsime.


Allika asukohta märgivad tööootel valged kivid, need ma praakisin kivilast välja. Nüüdseks on selge, et üks allikas on kusagil kallakul veel, sest pinnasest on näha, kus kohast vesi välja pressib.


Mulle väga-väga meeldib kaskede ja kuuskede kooslus, see on lihtne ja ilus igal aastaajal.Pajuräga kaskede ees. Pildilt ei  ole aru saada, aga siin on korralik kallak

Kommentaarid

Populaarsed postitused