veebruari algus

Päike! Nüüd sibistab juba vaikselt lund. Eile ja täna olen aias jälgi ajanud. Kitsed pole käinud, jänes aga kahjuks küll. Puges ühe võrgu alt läbi ja järas jaapani nulu tüvekest, vana tõbras. Kalpsas Linnukas ringi, igihaljaid epimeediumeid pole näksinud ju siis vaatas, et ei sobi. Veel üks jäljerada, ma oletan, et see on rebane, sest hulkuivaid koeri ma pole siin enam täheldanud.

Karini postituse peale läksin oma kasvukasse ka täpsemalt uurima, mis toimub ja ega keegi liiga vara ärganud pole. Ma jalutan siit valgel ajal ka muidu läbi, aga väga tähelepanelikult pole uurinud. Üks mullune potike, kus Annelt saadud koerahamba 'Rose Queen' seemned, need olid küll idanenud, tõin ära tuppa ja veel ühe ärkaja, kes toppis oma nina juba detsembris välja, nüüd oli ots roheliseks läinud, tõin ka ära. Külma nad üle ei elaks. 
Naudin nädalavahetuse rutiini - nädala puud tuppa, selle peale kulub enamasti tunnike poolteist, eriti kui vahepeal niisama asjatada ka.

Väikesed okaspuud on lume all ja mina neid ei ole saputanud, siiani on sula otsa tulnud ja siis sulavad ise välja.


Talvega unustad pildistamise ära, motivatsiooni napib. Mõtlesin, et nüüd oleks hea aeg kõrrelistest üks kokkuvõte teha ja küllap teengi, ainult et suutsin suurema osa 2016 a piltidest ära kustutada, kaotada vms  nt mai-novemebr, eksole.


Inglased jagavad juba lumikellukeste pilte, see häirib :) Neil seda talve üldse pole või mis.Kommentaarid

 1. Täna oli üle pika aja päikest näha...nii mõnus!

  VastaKustuta
 2. Täna oli jah päikesepaistet aga loomulikult mitte siis kui ma fotokaga jalutama läksin :) Inglastel ei ole jah ;D

  VastaKustuta
 3. Inglased alustasid oma lumikellukestega juba novembris. Olla varane aasta, paar nädalat eespool tavapärasest. Kuna neil pole külma, siis on ka kõik teod ja nälkjad aktiivsed ning söövad isukalt lumikellukeste õisi. Meil pole õnneks kunagi sellist muret. Miskis mõttes ikka hea ka see meie maanurk ja kliima!

  VastaKustuta
 4. jah kui nii mõelda, siis alati on kusagil kevad :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused