lumi.lumi.lumi

13.veebruari päike.
Vahepeal ilmus hulk optimistlikke ilmaprognoose ja temperatuur jõudis ühel ööl ka -17 peale langeda. See oli üllatav, sest maja polnudki väga külm. Kui hommikul lindudele süüa läksin panema, siis oli krõbe küll.

Täna aga sajab lund juba hommikust peale, puistab rahulikult. Lükkad trepi puhtaks ja varsti on uus kiht maha sadanud. Otsest vajadust lumelabidaga vehkida polnudki, tegelesin pigem sportlikust huvist. Kitsede jäljed on täis sadanud ja väikesed okaspuud ka. Lumekiht on ikka korralik ja täna andis sumbata. Natuke puhastasin okaspuid, sest üks sulakiht neil juba on ja kohe pidi järgmine tulema.Tore, et üle pika aja on lumi maas. Päev on ka pikem. Ometi igatsen kevadet. Väga.


Kommentaarid

 1. Kevadet igatsevad vist kõik peale talispordialade harrastajate. Lumi on ka nii ilus ja hea, et teda ikka on. Lund tundub meil rohkem olema, kuigi teil ka parajalt paks kiht seda maas. Täna aia taga käies tuli ikka üle kummikusääre sisse. Aga ootame siis kevadet!

  VastaKustuta
 2. Kevad tuleb omal ajal, pigem ikka natuke hiljem kui oodatud aga praegu nautigem seda harva aastaaega, mille nimeks on talv. Jumal teab kuna jälle antakse.

  VastaKustuta
 3. Küll see kevad ka tuleb!Mina veel naudin seda valget lumevaipa ja laisklen,varsti läheb nagunii kiireks!

  VastaKustuta
 4. On vast talv, kogu aeg lumi maas - äkki tuleb selle peale ka suve moodi suvi? :D

  VastaKustuta
 5. Sa vist oled mulle rääkinud sellest esimesel pildil olevast taimest, kuid olen unustanud. Mõjub nagu vahalill lumehanges! :D
  Ootan ka väga kevadet!

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused