päev hiljem #thuuul

Täna õhtul oli vaja õues liikumiseks rakendada märkimisväärset jõudu ja korraks tundus, et tellis taskus oleks hea mõte.
Katuseid ei lennanud, aga kõik muu, mis vähegi maast lahti, lendas küll, toas nt puud korstnasse jne.

Sain sms-i, et nad olla teadlikud, et elektrit pole ja siis olid nad teadlikud, et elekter on tagasi.(Siinkohal tervitused EE robotile).
Tuul püsis latvades ja vana kuusehekk osutus paindlikumaks kui ma eales arvanud oleks. Nii palju siis pärast tööpäeva aias müttamisest. Oleks ma kergekaalus, siis oleks pigem lendamine kõne alla tulnud.

Mõnes kohas puhus vähem. Lohuaia nõlva kurvis kasvab üks eriti vapper tegelane - Jefersonia dubia. Tõsi küll, eriti roppude ilmaprognooside korral olen talle purgi peale pannud. Maacki kuslapuu alt leidsin mingid laugu kriipsud, koonuslaugul kulus aasta kriipsukesteni, külvasin nad 2015.a. Õiteni jõuavad nad ilmselt järgmisel aastal, aga muidu täitsa rõõmsad kriipsukesed olid.

Pulsatilladest teen eraldi postituse kui ülejäänud ka õitsema hakkavad. nt järgmisel nädalal.
Igatahes oli tuul täna nii valju ja külm, et vihm, mis näkku sattus oli kui nõeltest. brrrrrrrr.
Kuidas saab veel paremaks minna? :P

Kommentaarid

  1. thhul oli, isegi mind kõigutas. Ülo sai töökoosoleku ajal mimeid kordi seda robotiteavitust, mulle seda ei öelda, et kas elekter tuli või läks, pean ise aru saama :D

    VastaKustuta
  2. Kõle tuul ja jäine vihm, no mida veel tahta :( On ikka sel aastal kevad

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused