pulmad ja kevad

Kodu kodus oli emal ja isal viiekümne viies pulmaaastapäev. Saime kokku.
Lumikellukesed olid juba pikukesed ja jõgi äärteni.  Lumekiht metsa all kirmeke, aga lagedal valusa koorikuga.  Sinilillede lehed puha haljad ja päikesest põlemata. Üks sarapuu oli urvad lahti lasknud. Mere ääres jäähunnikud ammu sulanud, meri jänestes. Vesiliiv ja 22? 23 meetrine tüvi rannas.Kivid ja nasvärk. Panin kolm kivi taskusse. Luiged kohal, kolm paari paistis roostikust.


Kodus ikka seesama igav lumi, ma ei viitsi seda pildistadagi.  Ilma koorikuta, poolsula ja päike. Midagi on õhus, see teistmoodi valgus jätkuvalt ja siis mingid putukad lendavad ringi.

Istusin õhtul õues ja vaatasin kuidas päike loojub. Soe oli ja kevadine. Pesu pleekis nööri peal. Ees on üks mõnus töö, sain sildid kätte ja hakkan varsti kirjatööd tegema. Mõnus, mõnus.Kommentaarid

 1. Sildid on mõnus töö jah aga mina ei oska kuidagi otsustada, mis saab sildi ja mis mitte. 200 on ilmselgelt vaid tilk meres. Ega ma kõikidele taimedele silti tahagi :) Hakkan kevadel selle kulgedes tasapisi panema. Sinna kuhu väga vaja ja kuhu mahub ja sobib.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tilk meres on see tõepoolest, mul on mõned epimeediumid jm kelle puhul tahaks nimetada.
   Kõiki kohe valmis ei kirjuta ka :) Mine sa tea, kes kevadeks lännu on :)

   Sul on uhkemaidki maalimistöid teha :)

   Kustuta
 2. Aga sisemaal on talv tagasi, Lõuna-Eestile kohaselt isegi viisaka lumekattega.
  Punasel leedril on väga suured õiepungad juba. Sõstrad on ka rahutu olemisega. Aga et mereäärsel rahval juba suur kevad, see on alles imeasi :)

  VastaKustuta
 3. Sildimajandusega on keeruline jah, no puud-põõsad on kindlalt silti väärt.Püsikutest saavad need, kelle nimed meelde ei taha jääda:)

  VastaKustuta
 4. Õnnelik tütar, kelle vanemad nii kaua koos on olnud.
  Sildimajandus on umbluu-värk. Olgu nad mistahes materjalist, jalad on neil kõigil all :)

  VastaKustuta
 5. Kevad on võrratu!:) See päike ja nii sinised taevad päev läbi, isegi töölt koju jõudjale jagub otsake.

  VastaKustuta
 6. Sildimajandus on keeruline teema. Lisaks sellele, et nad jalutama lähevad, kipuvad nad ajapikku lõpuks lagunema ja kiri tuhmuma ning ükshetk võid avastada, et pole silti ja aimdust, mis taimega tegemist. Suuremate püsikute puhul ma kasutan ka ülesjoonistamist, aga mägisibulate puhul on see muidugi mõttetu! :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused