poolpaljas

Sügis tõstab taeva kõrgeks. Tarvitseb kodunt ära käia, kui tundubki nagu oleks nädalaid ära olnud.
Hämaras koju jõudes tundus aed nii lage, mõtlesin, et leian kivila lehehunnikust, aga oli teine päris nähtav. Reisijärgsel hommikul haarasin kaamera ja tegin mõned klõpsud.Laupäeva kulutasin kompostimajandusele, kohe mõnuga. Õu sulas tasapisi üles ja edasi oli mõnusalt tuuletu ja soe. Nii nagu oktoober isegi. Põhiliselt tuulevaikne ja küllap sestap ka sademetevaene. Eelmise aasta peale mõeldes- ega need vihmad-lörtsid-lumed sadamata jää, millalgi antakse kasvõi tagantjärele. Mina aga ampsasin täna kasvuhoonest kuumaasika, oi, maitses hea :)
Taimed said talveootele juba enne ärasõitu ja mahatipitud laugukogus oleks nagu eelmisel hooajal olnud. Valgus keerati maha ja nüüd hakkab juba nelja paiku hämarduma, mis tähendab, et õueelu saab elada nädalavahetusel. Tulgu siis need kõik mõnusad ja ilusad :)

Saared on paljad, remmelgas veel lehes. Punane tamm õhetab ja lehised on kuldsed. Varsti algab tammelehtede tuhisemine. Kui üitest rääkida,  siis sarvkannike õitseb. Tiigi veetase on madal, aga mitte lootusetu. Rasvatihased on kuidagi väga toimekad ja vilkad nagu ma isegi. Ostsin kevadeks esimesed mullad valmis.
Kodus on mõnus.

Kommentaarid

 1. Oooo, Sul hakkavad mõned puud juba tõsiselt välja paistma, veel veidi ja ongi 3.mõõde paigas.
  Sügisvalgus on ilus, mahe ja sume.

  VastaKustuta
 2. Ilusad puhmaastangud Sul seal!

  VastaKustuta
 3. Isegi kui vaid 1 päev kodust ära olla, tundub kodu taas eriliselt armas ja uskumatu küll, et isegi peale 5 päeva on kodu ikkagi alles ja üsna samasugune aga veel armsam :) tulgu tõesti need nädalavahetused ilusad kuni talveni ja sinna on veel palju aega :D

  VastaKustuta
 4. Vahepeal peabki ära käima, siis on kodu veel armsam.

  VastaKustuta
 5. See tammealune tundub olema üks mõnus istumispaik. Juba pilt ise ainüksi on meeleolukas, küllap kohapeal on veel parem!

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused