Müüripealse uus nägu

Müüripealse esimene nägu hakkab ilmet võtma. Täna koristasin tausta, aga vihm tuli peale ja nüüd on veidi aega pilte jagada. Neid on väga palju.


õhtupäikesega
Mis mulle aga selle uue müüripealse puhul kõige rohkem meeldib - see paistab väga kaugele :) Ma näen selle kontuure, kui ma seisan põllu peal ja praegu veel (puud pole ette kasvanud), ka kuuskede juurest, oma põõsalaborist :D ja ülal saunaväljal seistes paistab see ka. Täna läbi astilbede pistvahu.
Taustal on ruskeroodne vaher, peenrasse ei kuulu, aga muidu ilus :) 


Meie külavahetee :)

Viimase pildi juurde lisaksin, et midagi sellist ma oleksin tahtnud suvena maalida, et oleks värvi ja sulandumist ja vorme ja sügavust ja salakohti, mida silm ei näe.  Hmh ja zuumides on esiplaanil hoopis ateegitill :D

Mis taimed ja mis pinnas jm tehnilised andmed edaspidi.
 Kommentaarid

 1. no peab ütlema, et sa oled ikka üks ütlemata tubli naesterahvas! :)
  suured kivid tekitavad suure tunde...need mulle meeldivad ... ja osadel taimedel on ka nende peal hea lamaskleda...
  suur töö ja väga võimas tulemus! :)

  VastaKustuta
 2. Päris vägevad vaated juba. See punane astilbelaik taamal annab vaatele mõnusa keskpunkti.

  VastaKustuta
 3. Vägev värk ja need suured kivid on alati mõjusad.

  VastaKustuta
 4. oh, ma ei oskagi enam midagi öelda, võimas värk ja peamine, et Sa ise õnnelik oled :D ikka kibelen vaatama aga ajad on segased :)

  VastaKustuta
 5. Hea, et suurobjekt paikneb juba kujundatud alade keskel. Nii on juba kolm päeva pärast viimase kivi paigutamist üsna valmis ja kena vaade.

  VastaKustuta
 6. Selle pildirea juures on kolm suurt viga :)
  1. puudub see kõige esimene "enne" foto. Kes ei tea, ei saagi aru, kui suur see töö on tegelikult olnud.
  2. ta ei suuda mitte kuidagi peegeldada seda, mis tegelikkuses
  paistab ja kuidas ta ülejäänud aiaga haakub. Kui ma vaatan veel eelmise postituse kivila edasiminekut, siis foto on vaid aia hale vari. Võimas, äge, väga ilus, superhea.
  3. Ja kõige selle juures pole näha Tsiili enda säravat nägu ja säärast üliõnneliku päikesepaistel mõnuleva kassi olekut.
  Ja puud on ka juba niiiiiii suureks kasvanud......

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma mõtlesin, et jätan enne ja pärast hilisemaks, aga eks ma esimese vihmase õhtuga teen ehk äragi :)

   Mulle meeldis, et sa tuletasid mulle 1.aastat meelde. :D siis oli mul juba aed :D näitasin uhkusega iga uut ruutmeetrit ja jessuke, kui neid pilte nüüd vaadata :) Tore, kui sul on sõbrad, kes näevad seda, mida minagi :D

   Kustuta
 7. See müüripäealne on ikka väga vahva koht! ....ja muidugi astilbemeri on kaunis...

  VastaKustuta
 8. See viimane vaade on eriliselt mõnus. Aga kõik muu ka super. Ja nii armas oli oma elulõnga seal kivil mõnulemas näha. ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :) lõpuks läks õitsema jah! Kasvama hakkas korralikult siis, kui teise kõrvale panin :) Ümber paigutades olin veidi mures, et kas nüüd aab sussid püsti, aga läks õnneks. Võtsin nii sügavalt kui sain ja siis kohe uude kohta maha ka. Autahvlil teine, see on minu lemmik kivi. Nii, et tänud Kata!

   Kustuta
 9. Sa oled üks ull eit( öeldud hellalt tunnustavalt), pole midagi öelda. Seal oleks nüüd vaja natule "lohet" lennutada, siis näeb päriselt

  VastaKustuta
 10. Ma kirjutan Milda kommentaarile kahe käega alla ja küll tahaks ise kohapeal seda ullu tööd näha. Ullu eite muidugi ka!

  VastaKustuta
 11. Vägev. Nii kivipeenar kui sa ise!
  Ilus astilbe on palju astilbesid. Ka neil on oma vastupandamatu võlu.

  VastaKustuta
 12. Suured kivid on ikka tänuväärne materjal. KSJ muigas, et järgmiseks on siis vaja Soomest graniitrahnusid tooma hakata :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused