kivila otsad.

Veel täna hommikul seisin seal uue peenra juures ja vaatasin siit ja sealt, et mis mind häirib. Üks nurk oli veidi närviline, sest sinna sai liiga palju sabadikke kokku pandud. Harvendasin ja paigutasin sinise laigu sinna, kus see puudu oli ja istutasin paika mägimänni `Sunshine`. vanas kohas oli üks jultunud tüüp raja otse tema juurte alt kaevanud. See mänd rahustas nurga maha ja teadaolevalt kasvab ta veidi suuremaks kui praegu ja mulle ta väga meeldib, tema talvevärv on vaimustav ning suvevärv lihtsalt roheline. Pildimaterjal, mis järgneb ongi veidi ajast maha jäänud, aga huvitav ikkagi.

Alustan kivilast. See on siis kivila saunapoolne ots ja küngas tuntud kui saunamägi :D See tünn jääb esialgu veel vaatesse alles, sest seda me pole veel kätte saanud. Teoreetiliselt on see sauna kanalisatsioon, eksole :)

vasakule

Alguses sai suured kivid lihtsalt kopaga paika visatud ja kuigi korraks tekkis ühtlane rida, ei lasknud ma end sellest häirida, nihutamine polnud probleem.


16.juulilveel veidi kõrgemale ronides


17.juulil. Tulles nüüd teise otsa juurde - siin on paigas suured kivid, aga kindlasti lisan väiksemaid, mitte I osas väikeseid, vaid suurtega võrreldes väiksemaid :)Kommentaarid

 1. Väga suur töö. Aga usun, et süda naerab sees veel terve talve takkajärgi.:)

  VastaKustuta
 2. See kõik tõotab imeliseks kujuneda, kindlasti süda naerab ja hing lõõritab :)

  VastaKustuta
 3. Ilus-ilus. Mis väega mina küll suuri kive liigutada saaks...
  Vaatan ja vaatan teie kivilaid, üks uhkem kui teine, ja sisemiselt aina rohkem kahestun - üks osa minust tahab kohe ka oma kivilat ümber tegema hakata, teine aga kardab seda teha, sest tulemus tuleb kindlasti jälle minulikult eimidagiütlev ja tavaline. Kuidas te küll oskate?

  VastaKustuta
 4. Oo... see Sinu kivila on varsti juba ühe keskmise botaanikaaia kiviktaimlaosa mõõtu. Tõesti vägev! Ja Kata, Sinu aia juures pole küll mitte midagi mittemidagiütlevat ja tavalist, hoopis sinulikult armas ja hingega koht on.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused