märtsi viimane õhtu

Märtsikuu viimane õhtu. Esimene kevadine vikerkaar ja täna hommikul 2.aprillil,  uhh- lörts maa valgeks teinud. Mulle kohe ei meeldi, kui pühade ilmateade õigeks osutub. Kevadpühad tulevad igal aastal nii, et ilm on enamasti jama. Ma pole veel siiski lootust kaotanud.
Alljärgnev pilt kuulub siis kolepiltide valdkonda. Siin on veel mõned kännud ja muhu ülemine pool, mis näeb pildil lamedam välja kui tegelikkuses, kuulub veel lammutamisele. Siin magavad vesilikud. Suvel tahaks juba niidumasinaga üle põristada.


Keegi pole ilmselt tähele pannud, et kivila katusel on nüüd ühe kännutüüka võrra puhtam.
See häiris mind algusest peale. Seda kohta käingi vaatamas ja plaane tegemas, kuskohast edasi liigun, paremale kindlasti, aga vasakule ja kas mõnda joont peaks muutma kivila II pooles, ma olen seal ruumiga priisanud.

See vaade hakkab muutuma rohelisemaks, okaspuud kasvavad ja tagapool on mõned kuuse kääbusvormid, mis vaatesse niipea ei ulatu. Helmikpööriseid vähendan ka sel kevadel, nad on oma ülesande täitnud, eks ma topin neid siis pottidesse ka, kui keegi soovib, siis on võtta ja jagada.

Pilvealune õhtupäike annab alati mingi müstilise valguse ja sel õhtul tekkis ka imeline punane valgus. Istusin sauna juures ja nautisin hetke.
Kommentaarid

 1. küll su kivila on ikka ilus, kõik muu ka:D seda lörtsi tervita rõõmuga kui kevadist s..akorda :D

  VastaKustuta
 2. Kivila on Sul võimas,ei väsi seda imetlemast ega kiitmast.Jaaaa, see 31.03 õhtune vaatemäng jääb kauaks meelde!

  VastaKustuta
 3. Märts lõppes muinasjutuliselt.
  See päriskevade ootus on raske.
  Kivila muudavad eriliselt kauniks need okasnumpsikud

  VastaKustuta
 4. Ilus dramaatiline taevas.
  Lörts pidi sisaldama taimedele hästi omastatavat, et atmosfäärist pyytud lämmastikku.

  VastaKustuta
 5. Hoolimata jahedatest ilmadest on kevad kohal, sest kõik need kuldnokad, krookused, võrkiirised jne. Iga päev on omamoodi püha kui märkad jälle mõnda pikemaks sirgunud ninakest, uut lehte, õienuppe...Väga kaif aeg!:)

  VastaKustuta
 6. Mul oli täna ka esimest korda tunne, et on kevad

  VastaKustuta
 7. Mul oli täna ka esimest korda tunne, et on kevad

  VastaKustuta
 8. Need on ikka täiesti uskumatud ilmakaadrid! Kummardus maani! Käisin just pilveatlase esitlusel ja need taevapildid vääriks kõik seal raamatus oma kohta!

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused