...

Selleks, et istutada puu, tuleb veidi vaeva näha. Tugedega on kitsas, need oleks tulnud juba enne puud paika panna. (ohkab).

Kui aga nt puju oleks puu, siis oleks mu põld juba mets.
Kuusk on harilik, aga väga armsa moega

Vihm ripub taevas, aga alla ei tule. Tänavu näikse suvitajate suvi tulevat, ehh, see ei vaimusta mind sugugi.  On muidugi tegelasi, kellele see sobib, mõned hakkavad varsti siniseks minema

Eelmisel aastal Muhedikelt saadud kollane laine kasvab ka hästi, vaatamata sellele, et nad said veidi puude istutamisega pihta. Järgmiseks oleks teile väike ülesanne: leia pildilt arbuus

Kasvab õues, kastis. Sellise koha peal, kus isegi kõige paadunum rannatante vastu ei paneks. Seal küpsevad teised ka. Mõned salatid ja tillid.
Mõned panin põhjata paja sisse. (põhja saab tellisekildudega lappida, ühtlasi töötab nagu drenaaž) Mitte, et mulle meeldiks lilled kingades, kummikutes ja mütsides... seal on ju kitsas. Helmikpöörise lapsukese peaks sealt ära võtma, ta oli nii hädine seal kuumas peenras, kolisin siis veidi jahedamasse. Nüüd juba kasvab.


Kommentaarid

 1. Ma ka vahtisin täna õhtul harilikke kuuski. No on lahedad tegelased!

  VastaKustuta
 2. Mina istusin eile oma tulevase heki ääres- puhastasin kuusekesi rohust. Juurdekasvud on kenad sel aastal- ja tõesti- imeline on ka harilik kuusk oma lihtsuses :)

  VastaKustuta
 3. Kuldne suvi! Puud ja õied ja lehed ja päike ja üleüldse on kõik ju hingele hää :)

  VastaKustuta
 4. Sa oled vist lapsepõlves palju idamaa muinasjutte lugenud, kus lossid pidid kerkima ühe ööga (.. ja apelsinipuude alle viis uue lossini, et teekäijal varju oleks ..) Nüüd oled siis ise asunud realiseerima kiirkorras seda haljastuse osa - mets ühe aastaga. Ja peab ütlema, et polegi päris võimatu. Jõudu sulle.

  VastaKustuta
 5. Sellel aastal on tõesti päikest palju olnud. Tänu sellele palavusele õitseb kõik ka nii kiiresti ära, et ei näegi siit distantsilt. Lisaks "praeb" ka mind ennast ära. Ma hakkan ka vist ise ka natuke "rodostuma", istuks parema meelega jahedamas ja viludamas ning vahel pistaks varbad vette ka.
  Eks see istutamine on üks paras tegu jah, aga kui ikka vaeva näha, siis on pärast rõõmu ka kuhjaga.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused