Lehed

teisipäev, 19. veebruar 2013

kehastumas

Sissejuhatuseks tahan tänada kõiki, kes mulle toredaid kirju saatsid, nii blogis, kui väljaspool blogi. Ilmselt võiksingi kinnitama jääda, et ma olen täiesti normaalne, aga kes seda ikka usub :)
Kohvipaks aga peab kehastuma millekski selliseks:

kevad, suvi, sügisvaade
Ja enne seda veel selliseks:

aga õnneks ei ole tegemist millegi sellisega:


6 kommentaari:

 1. Selle normaalsusega on kõik OK.Eks me siin kõik oleme omamoodi väikeste "kiiksudega" ja see teebki meid kuidagi ühesugusteks.
  See kohvipaksuga joonistamine on tõeliselt vahva-saad kindlad piirjooned paika.Muidu unista ja unista,aga konkreetsust pole!
  Väga tubli oled ja mina juba näen neid paberil plaane kohvipaksu raamis.Suvel tulen kindlasti vaatama!
  Ilusat kevadeootust ja uusi plaane!

  VastaKustuta
 2. Oo, kas teed oma kunstiteosed käsitsi sirkli ja vesivärvidega vatmanile või kasutad arvuti abi?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Enne kui autocadis neid vuhkima hakkad, tuleb käsistsi teha, aga muidugi igasuguste vidinate abil. Õpipoisi asi. Selli seisus on juba autocad :) Vatmanist ja vesivärvidest on esialgu asi kaugel:) aga kalkat hakkab küll kuluma :)

   Kustuta
 3. Normaalsusega on nii, et teeb meid sarnasteks ja samas ka erinevateks:

  Ja milline metamorfoos- pruunist pudrust sai ilus värviline mosaiik, mis teeb lausa kadedaks ja paneb kõvasti õhkama, mul oleks ka oma aiast ju ka säärast vaja
  Ütle jah üks augustikuu kuupäev, eks siis pärast klapitame :D, juunis on juba 3 nädalalõppu raudselt kinni

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Armas Muhedik, ma loodan, et ma saan selles osavamaks ja pean tublisti harjutama, aga päris võimatu see ju pole ühel ilusal talvepäeval sinu aed üles joonistada. Hooajal pole selleks nagunii aega. See oleks äge töö:)
   Seda enam, et sinu peas on plaan kogu aeg olemas:)

   Pildil aga on näidistöö. Minu oma saate näha mõne aja pärast :)

   Kustuta
 4. Cervus! Mis on normaalne? Ma arvan, et meil kõigil on mingid arvamused ja väiksed "kiiksud" ja see ongi normaalne. Normaalne pole see kui me kõik teeks nii nagu mõningad ettenäeks ja erinevusi poleks. Aga see selleks. Miks kohe autocadis teha ei tohi, kas oppaja ei luba? Ma olen praegu kõik joonised teinud cadis. Nii värvidega kui ka rohttaimedes musterpeenra. Palju parem, ei ole kustutamist ja prahti. Samas musterpeenra tegin nii, et värvisin käsitsi ära. Ma ei julge värvidega joonist sõbrale saata, äkki hakatakse töö juures veel midagi ütlema.
  Viimasest pildist ma ei saa aru. Nivelliir onju kõrguste erinevuste mõõtmiseks ja teodoliidiga saam nii horisontaal kui vertikaal nurki mõõta. Või on nüüd uued nivelliirid targemad? Vähemasti aastakümneid tagasi nii oli. Aga tehnika arneb väga kiiresti ja juba 5 aastat on jube palju ajavahet.

  VastaKustuta