ikka külmast

Ajaloo tarbeks. Hommikul -30
Ahju ei julge hommikul kütte pannagi, eile õhtust veel väga soe. Tagatoas +14, aga tundub küll rohkem. Eeskoridoris külmuvad vettsisaldavad asjad tunniga. Normaalne.
Pole eriti tore, sest õue väga ei kipu. Sellise kraadiga nädalavahetused teevad morniks. Mul on sellest tubasest elust ikka väga kõrini juba.

Kollased kõhud lendavad kuuskede ja söögimaja vahet. Panin ekstra koguse, et sulelistele jätkuks. Hiirte eest sai aga seemnekraam suurde potti peidetud ja raskus ka kaane peale. 

Kommentaarid

 1. Oo jaa. Korralik talv seega. Meil siin Pirita-Kosel polnud pooltki nii külm. Eks meri pole veel päris maha jahtunud. Samas väga paljud juba kurdavad, et oi kui külm. Mina käin hõlmad lahti nagu ikka ja minu jaoks see -11 on ikke sihuke väike miinus. Täna oli täitsa ok ilm. Päeval oli veel vähem kraade ja päike paistis ka.
  Aga teil seal siis siuke spartalik elustiil, et sellised kraadid toas. Aga nüid pidi jälle homsest natuke soojemaks minema.

  VastaKustuta
 2. Tuleb välja, et ka meil oli tunduvalt soojem, ikkagi vaid -23,9C. Aga päike paistis ja puud olid härmas, minu poolest võiks nii jäädagi

  VastaKustuta
 3. Ei kadesta põrmugi. Meil jäi nädalavahetuse maksimumkülmaks -12,8, Raplamaal, kus laupäeval käidud sai, näitas autotermomeeter -16 ja siiski ei tahtnud pikalt autost väljas olla.

  VastaKustuta
 4. Eile oli suisa soe :) Toimetasin õues ja vahelduseks sellele lõputule istumisele oli küll väga mõnus.
  Õhtul istusin arvutis, tegin kooliteed ja ühtlasi panin püsikuplaane kokku.

  VastaKustuta
 5. meite auulis oli -22,8. ilma tuuleta tundus täitsa ok.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused