külalisaiad. meisterklass

Iga kooli teevad eriliseks õpetajad ja pole põnevamat aeda kui õpetaja aed.  Kui siia esimene kord sattuda, siis ega sul pole aega ringi vahtida, vaja õpetaja kannul traavida, et ükski sõna kaduma ei läheks. Need võtted on tehtud käigu pealt ehk puusalt tulistatud, tegemist on fragmentidega. Tegelikult algab taimejõgi juba eesõuest, käib kaarega Võhandu kallast mööda ja tekitab vahepeal mõne saare ja voolab siis edasi. Seda peab ise nägema ja minu arusaamist pidi korduvalt :)  Kellel võimalust, minge järgmisel hooajal kindlasti  Reet Palusalu aeda vaatama.

Tegemist on septembrikuu lõpuga 2011 a. sügisel. Kus on värve!
Udukõrreline paremal nurgas on hiidhirss, suvik. Teda on pilvedena ka järgnevatel piltidel.


Kommentaarid

  1. Värve on tõesti palju. Tundub, nagu olekski kogu taimejõgi sügisele mõeldes kujundatud, kuigi ilmselt ei ole see tõsi. Loodetavasti õnnestub samast aiast kusagil näha ka kevadist ja südasuvist panoraami.

    VastaKustuta
  2. Olen Reet Palusalu aiast lugenud ja ka teles on seda olnud. kindlasti tulevikus kui tuleb võimalus, ma ka sinna lähen. Aga neid ilusaid aedu on nii palju, et läheb aega. Aga väga värvikirev aed sügise kohta tõesti. Eks tal on suur kogemuste pagas. Ma kujutan ette kui palju aega ja vaeva ta sinna aeda on panustanud.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused