õnnelik osa

Reede on üks mõnusamaid päevi töönädalas, sest sellele järgneb nädalavahetus. Ma saan õues olla  rohkem kui tunni :)
Astusin KSJ autost välja ja tuul oli nii tugev, et pool pesust "kuivas" õue peal maas ja sirel oli kaevu juures kaardus. Tegin endale väikese kohve  ja siis õue. Vahel on tund kuni poolteist päris pikk. Jõudluse mõttes.
Tuleb piinlikkusega tunnistada, et mu katseline kartul on alles üles võtmata ja nii tunni kaupa olen seda siis teinudki. Pool on ära. Aga mitte sellest ei tahtnud ma ...


Ilus oli seal põllu peal. Päike paistis pilve alt ja tuul tõi tumedaid pilvi ja õhtutaevas muutus iga hetkega. Sain sahmaka vihma, millest ei lasknud end segada ja asi oli seda väärt, sest vikerkaar kaardus üle saunamäe ja üle tamme. Seisin seal kaare all nagu õnnelik osa. Jalad poris ja nina taevas :) Mõtlesin, et kui hea on teha midagi, mida sa tahad teha ja mis pole kohustus, vaid hoopis võimalus. Kõik need tegemata asjad, oh muidugi, teevad mõnel teisel päeval meele mõruks, aga mitte täna ja mitte siin. Nii et ka see taevasse vahtimise töö saab tehtud. Hetkega.

Täna, laupäeval, nägin ka topeltkaare ära. Ei saanud pildistamata jätta, sest savimajad ja kaared...

Kommentaarid

 1. Fantastilised valguse-pimeduse pildid, eriti esimene.

  VastaKustuta
 2. Fantastilised pildid. Ja see tunne on ka fantastiline.

  VastaKustuta
 3. Pildid on fantastilised tõesti, aga eilne õhtu oli midagi hoopis enamat kui fotodelt paistab.
  Ära vaata ega mõtle, mis tegemata. Sügis on see aeg, kus tuleb näha vaid seda, mis tehtud ja nautida igat hetke, mida on aial ja ilmal pakkuda.

  VastaKustuta
 4. See viimane pilt on väigade ilusti välja tulnud. See kardula võtmine on ka üks asi, mis mul veel meeles vanast ajast, aga nüüd enam seda teha pole tulnud. Aga eks tulevikus peab ka ise uuesti tegelema hakkama.
  Aga see aasta on sügis soojem kui suvelõpp. Ma siin mõtlesin, et augustis oli puhkuse ajal vahepeal ainult 9-10 kraadi ja seda keskpäeval. Aga terve eelmine nädal oli meil siin Pirita-Kosel päeval 14-15 kraadi. isegi kui vihma sadas oli ainult kraad kaks jahedam.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused