7.veebruar -29

Vaatasin eile ilmateadet ja hommikul ärgates ei saanud aru, miks pagan nii külm on. Panin ahju huugama ja vaatasin õues kraadiklaasi: -29. No ei imestanud enam.
Eile õhtul seevastu oli maja soojem, tagatoas +14 akna all ja keset tuba suisa +16. Õues -24

Kommentaarid

 1. Ei pääse me talvest otse ega ümber!

  VastaKustuta
 2. Temperatuur ikka väga erinev üle Eesti ja väga kõikuv ka ühes kohas. Meil Raplamaal pühapäeva hommikul -32,5, eile hommikul -12,5 ja täna hommikul samal ajal - 20,5.

  VastaKustuta
 3. Hommik oli tõesti külm, -28, aga nii kui päike nina välja pistis, pidin kraadiklaasi kohe mitmed korrad vaatama, see tõus oli kiire ja äkiline, jõudes isegi -6C-ni, nüüd hakkab päike allapoole vajuma ja juba on -12C. Isegi katuseaknad sulasid täna peaaegu lahti.

  Kui ma arvasin kuu tagasi, et ehk peale seda külma läheb soojemaks, siis eilne ja tänane hommik lubavad küll oletada, et külm kestab vähemalt 10.märtsini. Talv võib vahepeal ju leebemat nägu näidata, aga rohkem on külmi kui sooje päevi.
  Ja mis põhjamaa me olekski kui tõelist talve poleks

  VastaKustuta
 4. Oh sinder, ma juba lootsin, et su esimene pakkumine jääb jõusse. 10 märts tundub küll kole kaugel :(

  Aga päikese käes soojendasin end minagi täna. Käisin lõuna ajal raamatupoes(ohkab) ja siis sättisin pargis nina päikese kätte. Oi, kui hea oli nagu märtsis.

  VastaKustuta
 5. Kalendri j2rgi on talvevanal veel aega kyll...
  P2ike soojendab juba tublilt, must auto l2heb seest soojaks nagu elutuba:) ja elutubagi palju m6nusamaks.
  Puumaja v6ib talvel ju m6ned n2dalad kylm olla, aga muul ajal on m6nus ja armas.

  VastaKustuta
 6. Tegelikult peaksin ma paberile üle minema, sest temperatuure täheldan enda jaoks üles :), aga hetkel toimub peas igasuguste plaanide tiksumine ja töö ja kool.
  pole veel hääd paberformaati, nii et soovitage:)

  VastaKustuta
 7. Kui soovid online, et saaks sissekandeid teha ükskõik kust, siis Google Docs. Igaühel, kellel gmail,on ka selline võimalus olemas. Seda Google docs tabelit saab ka jagada teistele välja, isegi mitmekesi samaaegselt muuta. Samuti saab omale excelisse tõmmata ja uuesti üles laadida kui soovi on.. Ma õhtul teen ühe näidise.

  Tegelikult võiks näiteks vastastikuseid taimesoove-lubadusi sellisesse ühis-tabelisse panna. Kui korra välja jagatud, ei ole vaja iga kord eraldi parooliga siseneda, avaneb tavalise gmaili konto pealt.

  Kui sulle online ei meeldi siis paberile küll ei maksa minna. Kui sul on olemas, siis ikka excel (või open office calc kui oled tasuta tarkvara fänn)ja kui ei ole, kirjuta. Pärast võid graafikuid teha , kuidas temperatuur muutub maja ees või maja taga või pliidinurgas :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused