5.veebruar.ikka need kraadid.

Hommikul -33, kell 11.30 -28
Ma elan vist külmas kohas. Linn on vähemalt kolm kraadi soojem.
Köögis on muide +25 täitsa võimalik, kui kütta pliiti. Põrand jääb küll külmaks, aga õppida ja olla annab siin küll. Ahju kütan korra päevas, rohkem ei julge. Täiskasvanu saab sellistes oludes päris hästi hakkama, lastega oleks juba keerulisem, nemad ju põrandale lähemal ka :) Sussid + sokid ei tööta, aiasaabas aga sobib häste, nood on mul ju 2 numbrit suuremad ja sinna mahub ohtralt sokke. Sõnaga, mina olen rahul, sest kartsin hullemat. Linnakorteris oli köögiosa parktiliselt õues ja seal pidin hommikust õhtuni pliiti kütma, et vesi köögis ära ei külmuks. Siin piisab kahest korrast, et soe oleks. Tubli maja mul ikka :)
Kuna mul suuremat sorti kanalisatsiooni pole, siis hommikul on ainuke mure  lindudele süüa panna, sest esimese tunni kahega söövad nad platsi puhtaks. Eile nägin leevikesi ka.Nii me siin elamegi. Päike paistab ja see on ju hea. Kui pakane käiks ilma päikeseta, siis oleks küll kole.
Mõelda vaid, kui soe siis -20 tundub :D

Kahju ainult, et väljas midagi teha ei saa. Hää tuulevaikne, saaks selle igivana heina ära põletada. Eks siis tuleb koolitükke tegema hakata.
Kommentaarid

 1. Tänane hommik tõeliselt külm-meil-34,5
  Meil ka alati külmen kui linnas.Ju siis madalamas kohas,mis endale küll ei tundu madal.
  Olen mures,sest sellise pika külma ja veel eilse ja tänase ööga on suuri kahjusid oodata.Ei julge kohe selle peale isegi mõelda!
  Tore,et sul maja ikka sooja peab.

  VastaKustuta
 2. Elu on ikka huvitav ja mõni on puhtalt õnnesärgis sündinud. Mul ei ole ju veel aeda, mille pärast külmal ajal muretseda. Linnas saavad ehk taimed hakkama. Eks kevadel ole näha.
  Huvitav, kas siinsed külmakraadid tulenevad sellest, et mullakaardil on see üks üleujutuse kant?

  VastaKustuta
 3. Teateid vanast kodust: meil olid eile meiepoolses otsas torud külmunud, Paul leidis koha ja soendas üles. Polnudki mitu aastat seda jama olnud.
  p.s. Ma tunnen sust ausalt öeldes puudust.

  VastaKustuta
 4. Päikese käes ongi juba täitsa soe:)

  VastaKustuta
 5. Õpi, õpi. Mitu aastat Sa õpid? Cum laude lõpetad?

  VastaKustuta
 6. @Liina, eriliselt külm ka ju. Kas külmusid keldris? Nii armas, et keegi minust puudust ka tunneb :)

  @isehakanud lillekasvataja, õppida tuleb 2,5 aastat. Algus on jah ilus viis, aga mul pole küll oma võimetesse erilist usku, kõik see keemia (väetiseõpetus) ja joonestamine ja ma ei tea küll, millal minu silm sirkliks ja nina vinliks saab:D Püüan endale mitte häbi teha pigem.

  VastaKustuta
 7. Jõudu ja jaksu kooliasjadega toimetulekuks! Eks see ikka päris tublit pingutust nõuab jah, aga kui tahet on piisavalt, siis on kõik OK :)Kas esimene aasta käsil? Edaspidi läheb minuarust pisut lihtsamaks. Seda arvan omast kogemusest :)
  Külm on tõesti, aga ilmselt hakkab see pisut järgi andma. meil Viljandis praegu akna taga kraadiklaas näitab -17. Eelmistel päevadel oli ikka 20 ja üle.
  Edu!

  VastaKustuta
 8. Mina varustasin kogu pere kodumaiste lambavillaste sussidega, on head soojad küll. Ja ikka piisavalt avarad, et ka korralik sokk veel sisse mahub. Aga üldiselt võttis see külm ikka kõik luud-kondid lausa hanguma ja suurt midagi ette võtta ei suutnud. Nüüd on juba palju parem. :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused