Tartus puhub.

Tartus puhub. Ilmateade väidab, et 5m/s. Igal juhul mitte selles Tartus, kus mina elan. Mulle tundub, et oma 12m/s tuleb ära, ent ilm on veel soe, 15-14 plussi. Aga väga suurt pahandust tuul  pole jõudnud teha. Kui koju jõudsin oli varblase pesakasti maha puhunud. See oli iidvana ja veidi viltu. Ma loodan, et kõik said pakku ja küllap teadsid linnud juba varem. Eks nad hakka siis kuldnokkade pesakaste üle võtma.
Veesilm on kaetud ühtlase lehekihiga ja täna polnud mõtet ka midagi kokku kraapida. Õuekiige katus on vertikaalis, kinnitada pole mõtet, lõhub ära.
Mõningase pesu järgi polnud õnneks Annelinna minna vaja, lennutas nöörilt vastu aeda maha.

Internet nagu näete toimib veel ka.
Linnas kaob tuul majade vahele ära. Kui midagi sellist lagedal möllab, siis seal ma küll olla ei tahaks.
Kohe teen tule pliidi alla kui just puid korstnasse ei tõmba.
Aed jäi õue ehk see tuul vaibub ka. Sibulõunapuud tühjendas juba päris hästi. Muud postid on püsti.
Kena ilma meile.

Kommentaarid

 1. Meil ka. Ja juba teist päeva. Siinne ilmakaart näitas küll iiliti 17,2 m/s, nii see ka oli, sest keeras ta kummuli rõdukaste, nihutas toole, teedel oli murdunud puid ja lähedal asuv väikelinn elektrita.
  Eile tegutses see Katia küll päikesepaistel, aga täna sajab alla ka veel midagi vastikult külma:(, erilisi taltumise märke tuul veel ei näita, meie merel on lained üpris kõrged:D
  Aga toas on soe ja mõnus:)

  VastaKustuta
 2. möllas siingi - aga mitte väga hullusti.

  VastaKustuta
 3. Ei olnud siin ka midagi hullu, igal pool on ainult kollane okkavaip. Loodus on ikka tark aednik, enam-vähem igal aastal tuleb peale okaste kolletumist üks suurem torm, mis selle varise kenasti puudelt maha raputab. :o)
  Ma sain tänu Katiale 2 päeva puhkust võtta ja ennast kodustele hoidistele-nikerdamistele ja natuke ka raamatulugemisele pühendada, mõõõõnus!

  VastaKustuta
 4. Et siis nagu ütleb Lotte "Tuul ja torm võisid oma tööga igati rahule jääda ...."

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused