arglik ettepanek aiablogijatele ja lisaks kommenteerimisest

Armsad sõbrad, olen täna otsinud potimajanduse retsepti ja mitte väga eduliselt :)
Asjast oleks väga palju abi, kui te lisaksite oma blogidesse sellise vidina nagu "otsi siit blogist", guuglil on see täitsa olemas.  Siis saavad minusugused info niuhtigi kätte.
ette tänades

õpilane Tsiil :)

P S Kui te kasutate oma blogis sellist malli (template) nagu mina, siis kasutades IExplorerit on kommenteerimine muutunud nõiaringiks. s.t. sisestate kommentaari, suunab sisse logima ja nii lõputult. See pole küll pidev nähtus, aga kes ikka viitsib taas ja taas proovida.

Seetõttu parandasin kommenteerimise paigutust. Selleks valisin: Settings-Comments-Full Page.

Tänud Muhedikule :)

Kommentaarid

 1. http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=site:kiskjasiil.blogspot.com&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&safe=off#sclient=psy&hl=en&safe=off&client=opera&hs=aPc&rls=en&source=hp&q=aiablogijatele+site:kiskjasiil.blogspot.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=e8d8332dd9241009&biw=974&bih=744

  ntx

  VastaKustuta
 2. A Sa pead enne seletama, kust ma seda vidinat pean otsima ja kuidas ma ta blogisse saan:D

  Kui Sa otsid nüüd seda kunsttuffivärki, siis vaata Hilise blogi 13.07, seal on see edasitegemise õpetus ja retsept oli 1:1:1 ja nats turvast peale. Seal on veel kommentaaridest ka kasu.
  Kui Sa nüüd mingit muud potimajandust otsid, siis ma ei oska küll kuidagi aidata.

  Tead, blogger jamab ainult sellistel templatetel nagu Sul, kus kommentaar ilmub teksti alla. Niisugustel nagu mul, kus kommentaariumi leht ilmub eraldi, pole üldiselt mingeid probleeme. Ja wordpress on muideks veel hullem, ära seda küll taha.

  VastaKustuta
 3. Ma salvestasin selle tähtsa info omale desktoppi, saatsin nüüd Sulle ka meiliga. Aga see otsividin tasub uurimist küll. Kui mahti saan. ;o)

  VastaKustuta
 4. Anonüümne02 august, 2011

  Arvata, et märkus käib ka minu pihta :) Aga kuna ma pole eriti huvitatud külastatavuse kõrgetest numbritest, siis pole ka plaanis oma blogis olevat lihtsamalt kättesaadavaks teha :)
  Nii et kui miskit tahate meelde jätta, siis jätke, sest mul kombeks ka osa vanadest postitustest salvestada drafti või hoopiski kustutada. Sellepärast ma loobusin ka märksõnadest (labels)
  Hiline

  VastaKustuta
 5. @R, tänud. @Muhedik, ma muutsin nüüd enda meelest kommnenteerimise paigutust, näis, kas õnnestus. Googli otsingu saad, kui valid Design, add gadget ja siis pakub google sulle search box-i, lisad selle ja siis peaks funkama.

  @Hiline, see polnud üldse etteheitena mõeldud :) sul on väga huvitav ja inforikas blogi, eks ma edaspidi pean paremini järge :D

  VastaKustuta
 6. @Köögikata ja Muhedik, aitäh info eest, seda ma otsisin jah.

  VastaKustuta
 7. Proov, näis kas õnnestub?

  VastaKustuta
 8. Õnestus esimesel katsel:)!!!! ka exploreriga, hea liigutus on olnud.

  Kui Sa saad mahti, tee palun üks pisike postitus, kuidas Sa seda värki muutsid, äkki saavad sellest ka teised abi, kelle blogisid ei õnnestu kommenteerida.

  VastaKustuta
 9. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 10. @isehakanud lillekasvataja, ma ei saanudki aru kas see oli side lõpp? s.t. kas katse õnnestus :D

  VastaKustuta
 11. side algus!

  blogija e. Helve

  VastaKustuta
 12. Mina panin selle otsividina juba ammu enda blogisse, eelkõige iseenda jaoks. Väga hea on otsida, kuna ma tavaliselt üldse ei mäleta, millal ma millestki kirjutanud olen.

  VastaKustuta
 13. @Thela, ma arvan, et sinu blogi oligi see koht, kus ma seda esimesena märkasin :) Asjalik vidin. Ma olen sinu teisigi uuendusi hamsterdanud :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused