Juuni kolmas nädal. sobiv hetk on hingata sisse ...

Vihma on tulnud kolm sadu. Nii palju pole aga vett antud, et õunapuuokstest läbi tuleks. Kuumaga kuivasid maja põhjaküljes forsüütia lehed, mis on esmakordne kõigi nende aastate jooksul. Ta jäi veevooliku trajektoorist eemale ja ma märkasin alles siis, kui oli juba hilja. Päris surnud veel ei ole, sest uued võrsed paistavad. Vana osa tuleb ilmselt maha võtta.
Muud taimed näikse kergendatult hingavat.
Kuuma ainuke pluss oli tigude vähesus, nüüd hakkavad välja ronima. Sääsed on meeleheitel ja ootavad välisukse taga, et saaks sisse ja nõelad tööle.

Esimesed kaks õhtut olen taimedele kohti vaadanud ja istutanud. Projekt Auk jätkub.

Käisin lõunal Tartu Botaanikaaias  ja ostsin endale tillukese tobiväädi ja lõhikhortensia. Täpset sordi nime polnud kirjas. Jäime pisut vihma kätte, aga puu all saime varju ja vihma lõppedes tegin mõned pildid, aga valgust oli juba palju. Mis mulle selle aia juures väga meeldib on see, et aednikel jagub nii ideid kui huumorisoont.


P S Lisasin ablogisse widgeti, mis peaks linkima sarnastele postitustele. Vaatan seda ja mõtlen, mis pagana valiku alusel see vidin seda teeb, kui raamatu "Söödav linn" alla on pandud orhideed!!!

Kommentaarid

Populaarsed postitused