Kuidas majad puu otsa saavad? Carola Allmighty

Ma pole sellel teemal pikalt mõelnud. Peale eelmise aasta maitalgusid märkasin, et meie õues on vaid üks igivana pesakast, mille on vallutanud varblased. Vaatasime oma puidujääke, aga minul see vaid plaaniks jäigi, kuni...
Naabrimees oli pika talve jooksul tervelt kolm pesakasti valmistanud ja pühapäev oli see pidulik hetk, mil majad pidi puu otsa pandama. Hommikupoole suurendasin mina püsilillepeenra auku (koht, kuhu tuleb uus peenar), maja lapsed ja  naabrimees tegelesid redelite ülevaatusega. Tuvastati, et kõige pikem redel on pisut pehkinud ja valmistati eriti-kergete-inimeste-redel, mille otstes oli kaks tarvilikku konksu. Mina tegin kaevamises pause ja jagasin kasutuid nõuandeid. Selline mõnus pühapäev, ei ole kiiret ega kohustusi.


Minu koduskodus (kodukodu on see kodu, kus sa elasid lapsena) hoolitsesid mehed selliste asjade eest. Küllap isa need lindude pesakastid puu otsa pani. Meie majas aga oli hetkeseis hõre: naabripoiss sai emalt ronimise veto, mis oli muide üsna arukas otsus. Pauli enesetunne polnud kiita, kuigi viimases hädas oleks ta ladvas ka ära käinud, mina oleks alla tulnud nagu kivi. Ma tean, et Carola käis lumelauaga surfamas ja on teinud (teeb jätkuvalt) igasuguseid võimalikke ja võimatuid asju nagu nt arstiteaduskonnas õppimine, terrassi ehitamine jne jne. Asi siis tal need majad puu otsa viia. Carola oligi nõus. Te ainult vaadake teda, kus on alles tüdruk!
See oli esimene maja ja esimene kask, mis oli üsna oksaline. Kaks pesakasti ootasid oma korda. Kommentaarid

  1. Kange tüdruk:). Väga tubli!
    Mul läheb paljalt vaatamisest süda halvaks:DDD. Õnneks pole siiani pidanud sellistele asjadele mõtlema.

    VastaKustuta
  2. Teise kase juures kasutas ta õnneks julgestusköit ka. Carola on tõepoolest vahva ja hakkaja, lööb mulle ka elu sisse :)
    Kogu sellest päevast jäi nii tore tunne:)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused