1.aprill

Kalendrimärts on läbi saanud, aga märts näikse kestvat. Kui muidu on nii, et hommikul külmetab ja päeval sulatab, siis nüüd hommikul külmetab, lõunal sulatab ja õhtul sajab või vastupidises järjekorras. Õu on ka pooleks: osa hoovist on savimaastik, kus maja autod rassivad, osa hoovist on lume ja jää all.
Eile aga leidsin esimesed tulbiotsad, mis karusmarjale seltsiks on trüginud.
Ma ootan nädalavahetuse sooja pikisilmi, et saaks ükskord kuuri ukse alt jää- ning veevood minema juhtida!

Paulil on keldris vahva rida linnumaju, neid peaks vist ka üles panema hakkama. Lugesin veebist, et ühes õues neid palju olla ei võigi, läheb terriotooriumi jagamiseks.
 Eile jõudsin kella kuue paiku koju ja majaseina ääres on pink, kuhu päike paistab. Uskumatu, aga päike soojendas ikka veel. Lõpuks ometi kuulsin kodumaised linde ka, laulu järgi ei saanud aru, kes on.
Homme hakkan külvama, olen tänavu laisk olnud. Muud sebimist ka palju.

Selga pole täna veel keegi valgeks rääkinud, aga õhtu alles noor :)
Karjalaskepäev ikkagi.

Kommentaarid

 1. Meil polnud täna mitte sentimeetritki juurde sulanud (majaesise sillutise järgi mõõdan) ja kuskil pole sellist kohtagi, kus mõni taimeots välja paista võiks, igal pool lumetekk peal. See ei ole aprillinali (kahjuks).

  VastaKustuta
 2. Mina sain nalja kohe hommikul pojalt ära. Polnud veel üldse kuupäevale jõudnud mõelda ja, et meil vahel ikka mõni orav siin ringi kalpsab, siis vaatasingi kohe poja näidatud orava suunas. Triinu nii kaval polnud - hakkas kohe mingist lendavast seast rääkima.
  Aga sulab meil küll ja vihma tibutab ka.

  VastaKustuta
 3. Linnas tibutab ebamääraselt vihma.

  Lapsed ja ajakirjandus, nalja peab saama ju. Mis võiks veel toredam olla kui täiskasvanuid ninapidi vedada :)

  VastaKustuta
 4. ehh meitel ka sead lendasid ja kuked munesid :DD

  Aga aias pole peale rinnuni ulatuvate lumehangede veel midagi näha. Hommikud algavad ikka veel korraliku sörgiga penilase sabas. Ei jõua kohe ära oodata, et need lumehunnikud madalamaks sulaksid, et penilane lihtsalt muuseas aiast üle ei astuks :D

  VastaKustuta
 5. Paar ülemeetrise puu ladvakest hakkab hangedest aimuma, ei mingit suurt sulamist.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused