pildipostitus.Tartu BA pojengid. Paeonia " Ludovica"

Ma peaksin vist blogisse tekitama märksõna "võõrad suled`". Eks ikka need, millega end ehtida :)
Alljärgnevad pildid on tehtud Tartu Botaanikaaias, reedel, 18.juunil, kui Tartus lõõskas nii tuul kui päike. Kõik pojengid polnud veel avanenud. Ma loodan, et see kahe viimase päeva taevavesi pole seda kogu ära vetitanud.
Mõne pojengi nimi jäi põõsa varju ja mul polnud ka piisavsalt aega ning võimalust. Aias oli palju lõpetajaid ja üks ilus pruutpaar :D ei tahtnud neid segada...

Ludovicale on pühendet eraldi postitus, sest ma tulin ta juurde kogu aeg tagasi. Võrratu roosa.Kommentaarid

 1. Ludovica on väga ilus jah, aga kas Sulle Coralie silma ei hakanud? Kuigi lihtõieline, aga see erkroosa tõmbab kohe silmad peale.

  VastaKustuta
 2. Oh! Tartu Botaanikaed on juba ise üks igavesti mõnus koht ja nüüd kui seal pojengid õitsevad.... Oh tahaks ka Tartusse, kahju, et ma nii kaugel elan, muidu käiks kohe üle päeva seal aias!

  VastaKustuta
 3. Just, tahtsin samuti soovitada seda Coralie´d. Peaagu sama toon, aga õis tunduvalt graatsilisem. Ja Natalie on ka enamvähem sarnane. Samuti lihtõieline.
  Aga ega see vähenda Ludovica väärtust:)

  VastaKustuta
 4. Ilmselt on Ludovica priskem ja mõjus nagu pilv :D
  Teised pildid järgnevad, mul läheb natuke aega.
  Ilmselt peaksin neid veebi jaoks ka vähendama, praegu panin täies mahus üles.
  etteruttavalt: vapustav tume pojeng.

  Mõtlesin, et tegelikult oleks tore kui kollektsiooni juures oleks ka nende nimed, kes pojengide eest hoolt kannavad. See lõpptulemus on ikka väga ilus.

  VastaKustuta
 5. Omapärane mõju on tal jah, ise väiksemakasvuline (mul kõrgemad erkpunased taga ja lähiümbruses) ja siis järsku lööb pea kõik imelist tooni suuri pooltäidiõisi lahti - täielik ohhooo effekt. Mõned päevad hilje avab siis ka Coralie oma õied ja kas see, et kohe erkpunaste õitega Carina kõrval, kes ise on suur pilgupüüdja, aga tõmbab kohe vägisi silmad Coralie´li vaatama.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused