pildi ja blogita

Nii, siin on see koht, kus ma pean üles tunnistama, et mul ei jätku aega. Ja et tegelikult on mul kokku 3 blogi. Alguses oli kiskjasiil ja (sõna...) ja mõned fotod ja mõned laused ja siis tuli aiablogi.
Aiablogi alustasin lihtsalt selleks, et kevadel teaksin, mis kuhu kasvama jäi ja sai ning plaanid plaanid. Kiskjasiil sellepärast, et meie aedades on alati siilid elanud ja nemad on teadupoolest kiskjad. Kasutajanimi siil oli muidugi hõivatud. Mingil ajahetkel hakkas mind häirima, et aiablogi on kõike muud. Siis tekitasin teise blogi, kuhu sai tõsta lihtsalt pilte ja lauseid. Selle talve jooksul on sellest saanud siis logiraamat, mis kirjeldab suitsetamisest loobumist ja torude elust normaalses eesti talves Tartu linnas, rohkem nagu ängstiploog.
 Kuni ablogini , mis algas aiandusalase kirjanduse tutvustamisest ja mida on plaanis siiski kord nädalas uuendada, sest mulle meeldib jagada. Sõnaga - ühendada meeldiv kasulikuga ja ise asja käigus õppida.

Aga mittesuitsetamine on mu elu mitmel moel muutnud, ma uisutan ja jalutan ja teen igasuguseid asju mida varem ei teinud. või siis pikka aega ei teinud:)  ja vahel olen kuri ka nagu kõik sõltlased, kellel võõrutusnähud :)
sõnaga, ma loen küll nüüd rõõmuga teiste aiablogisid, aga ise olen mõnda aega võlas.
Ja mis on kõige olulisem!
1.paistis täna päike ja külm polnudki
2.tihased laulavad!Kommentaarid

 1. Oh, kuidas see Sul küll õnnestus? Ma mõtlen seda suitsetamise mahajätmist.
  Ja ega siis blogisse peagi ju iga päev kirjutama. Ma nt. ka neid lumeolusid kirjeldan ainult seepärast, et järgmisel aastal oleks kuupäevad paigas.
  Ja jagamine on maailmas kõige tänuväärsem asi:) Saad kuhjaga tagasi.

  VastaKustuta
 2. Mahajätmine on selline sisemine otsus ja VÄGA TÄHTIS, et sõbrad ja lähedased toetaksid, mis sisuliselt tähendab minu meelest tingimusteta armastust- sa kas ei suitseta ja nad on toeks või sul ei õnnestu veel loobuda, aga nad on ikka toeks.
  Mõned inimesed ja suhted võivad su elust kaduda ja nii mõnigi tuleb taas või uuena. Selgubki, et mul on väga vahvad sõbrad ja kannatlikud lähedased. :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused